Pompa SCALA2 – Grundfos

Przedsiębiorstwo Grundfos słynie z produkcji jednych z najlepszych pomp na świecie. Dzięki długoletniemu doświadczeniu wyprodukowane pompy przez przedsiębiorstwo są niezwykle trwałe oraz bezawaryjne. Zawdzięczają to precyzyjnemu zaprojektowaniu oraz staranności produkcji na każdym jej etapie. Wśród takich pomp zdecydowanie znajduje się pompa SCALA2.

Kompaktowe pompy Scala 2

Pompa SCALA2 https://proterm.sklep.pl/pompy-grundfos-scala-2,c1310,pl.html to w pełni zintegrowane, samozasysające, kompaktowe urządzenie hydroforowe do podnoszenia ciśnienia w domowych instalacjach zaopatrzenia w wodę. SCALA2 wyposażona jest w inteligentny sterownik, zintegrowany napęd z regulacją prędkości obrotowej, wbudowany zbiornik i zawór zwrotny oraz czujniki do kontroli pracy pompy.

Wśród wielu zalet, jakie posiada pompa SCALA2 wyróżnić można miedzy innymi idealne ciśnienie wody. Jest to możliwe do osiągniecia poprzez zintegrowany napęd z regulacją prędkości obrotowej silnika, który umożliwia utrzymanie idealnego ciśnienia w kranach, zgodnie z zapotrzebowaniem. Inną zaletą tego rodzaju pompy jest prosta obsługa.

SCALA2 wyposażona jest w inteligentny sterownik z czujnikami do kontroli pracy pompy oraz czytelny panel sterowania ułatwiający szybkie dokonywanie nastaw oraz sygnalizuje nieprawidłowości. Koleją zaletą pompy jest jej prosty montaż oraz cicha praca.

instalacja ogrzewania

Zalety pompy SCALA2

Dzięki kompaktowej budowie hydroforu możliwy jest jego montaż nawet w małych przestrzeniach. Spośród zalet i korzyści pompy SCALA2 zdecydowanie warto wyróżnić zabezpieczenia i alarmy, w jakie została wyposażona. Wśród nich znajdują się: sygnalizacja wycieku wody, suchobiegu, maksymalnego czasu pracy, braku zasilania, blokady pompy, przekroczenia maksymalnego ciśnienia, przekroczenia zakresu dopuszczalnej temperatury (wody, otoczenia).

Dużym atutem pompy jest także funkcja automatycznego trybu przeciwzamarzaniowego. W tym trybie pompa uruchamia się, gdy temperatura zewnętrzna spadnie poniżej +3°C. Do korzyści pompy SCALA2 można także zaliczyć możliwość montażu jej na zewnątrz budynku. Tak wiele zalet i korzyści, jakie posiada pompa SCALA2 sprawia, że stała się ona jedna z najlepszych dostępnych pomp tego rodzaju na świecie.

Pompa SCALA 2 marki Grundfos jest jedną z najlepszych dostępnych pomp zapewniających idealne ciśnienie wody w instalacjach domowego zapotrzebowania w wodę. Dzięki posiadaniu tak wielu przydatnych zalet, daje gwarancje bezpieczeństwa przed nieoczekiwanymi awariami oraz usterkami. Wyprodukowana została z najlepszych dostępnych materiałów, dzięki czemu gwarantuje trwałą oraz bezawaryjną prace przez wiele lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 − 13 =