Łózko Kontynentalne – zostań władcą swojej sypialni

Łóżka kontynentalne szturmem podbijają nasze domowe sypialnie. Sekret ich popularności ukryty został nie tylko w wygodzie, ale również i eleganckim wyglądzie, który sprawia, że nasza sypialnia prezentuje się naprawdę “królewsko”. Sprawdź, dlaczego warto mieć łóżko kontynentalne w swoim domu i dlaczego daje nam ono tyle władzy w naszej własnej sypialni.

Łóżko kontynentalne od tradycyjnego różni się przede wszystkim budową i często rodzajem materiałów, które zostały wykorzystane do jego budowy. Wbrew pozorom łóżka dopasowują się nie tylko do wnętrz pokoi hotelowych, równie dobrze mogą prezentować się w aranżacjach domowych i dostarczać nam wiele pozytywnych wrażeń estetycznych. Znajdź łóżko zamieniające sypialnię w królestwo i wypoczywaj jak nigdy dotąd.

lóżko

Czym łóżko kontynentalne różni się od tradycyjnego?

Z definicji łóżko kontynentalne to mebel, który składa się z dwóch integralnych elementów – drewnianej skrzyni (zazwyczaj na nóżkach) wypełnionej sprężynami bonellowymi oraz materaca. Co więcej w łóżkach kontynentalnych dość sporą rolę odgrywa wezgłowie. To zazwyczaj tapicerowany element, który jest nie tylko praktyczny, ale również skutecznie ozdabia nasze łóżko. Łóżko kontynentalne w odróżnieniu od tradycyjnych mebli jest zawsze tapicerowane, a materac jest jego integralną częścią.

Łóżko kontynentalne – w jakim stylu

Łóżka kontynentalne dostępne są w dowolnym stylu. Bez względu na to czy chcesz umeblować sypialnię klasyczną, nowoczesną lub w stylu skandynawskim, zawsze znajdziesz coś dla siebie. Łóżka kontynentalne szczególnie polecane są do wszystkich stylizacji glamour – ich pikowane wezgłowia mogą prezentować się iście królewsko.

Łóżko, które zamienia sypialnię w królestwo

Tutaj: https://www.meble.pl/meble/lozka/ znajdziesz łóżka, które są w stanie zamienić Twoją normalną sypialnię w prawdziwe królestwo. Duże, eleganckie łóżko z wysokim wezgłowiem, umieszczone w centrum pomieszczenia to coś, czego potrzebuje każdy władca współczesnych czasów.

One thought on “Łózko Kontynentalne – zostań władcą swojej sypialni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 − jeden =