Miski WC – postaw na innowację!

Dziś, gdy ktoś modernizuje ubikację oraz chce to zrobić tanio, praktycznie zawsze wybiera kompakt WC. Natomiast czy rozwiązanie tańsze jest rowiązaniem lepszym. Osobiście myślę, że lepiej jest wydać więcej i oprócz praktyczności radować się również doskonałą stylistyką.
Nowoczesne miski WC charakteryzują się wyjątkową stabilnością, trwałością oraz prostym montażem. Doskonale pasują do toalet tradycyjnych, jak i tych urządzonych w stylu modernistycznym. Z racji na różnorakie kształty a także odmienny design każdy może znaleźć rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb a także preferencji. System umożliwia na oszczędność wody nawet 30% oraz łatwe czyszczenie bez wykorzystania silnych specyfików chemicznych, dzięki czemu dbamy o środowisko i zmieniamy nasz styl życia na EKO. To nowe bezkołnierzowe rozwiązanie spełnia kryteria klientów szczególnie dbających o czystość łazienki. Na rynku możemy spotkać różne modele misek a także klawiszy spłukujących. Samą pokrywę stelaża możemy dowolnie wykończyć zgodnie z aranżacją wnętrza łazienki. Wnętrze misy WC bardziej przypomina łatwą do utrzymania w czystości umywalkę czy bidet, niż znane nam dotychczas misy WC. Stanowi to rozwiązanie szczególnie zalecane do mieszkań modernistycznych. Sprawdzi się również w pomieszczeniach o niewielkim metrażu, bo optycznie zwiększa przestrzeń. Z racji na brak styczności z podłożem mycie łazienki jest dokładniejsze, prostsze a także przebiega sprawniej. Opisując deski nie mogliśmy zapomnieć deskach samoopadających. To rozwiązanie staje się obecnie wzorem i używane jest w większości przypadków. Wolnoopadająca deska sprawia, iż nie należy martwić się nieprzyjemny huk powiązany z uderzeniem pokrywy o muszlę. Starczy lekko popchnąć, żeby deska zamknęła się sama, cicho oraz bezpiecznie!

Miski podwieszane dobrze sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach, w jakich istotną rolę mają rozwiązania nietypowe oraz bardzo estetyczne. – Montaż z wykorzystaniem stelaża podtynkowego pozwala na zamaskowanie zbiornika a także poprawę estetyki ubikacji.
Współczesna miska WC wisząca stanowi wyposażenie nowoczesnej a także w pełni ergonomicznej toalety. Jej mocna bryła posiada minimalistyczną formę, odpowiadającą aranżacji właściwej ze aktualnymi trendami. Miska WC przeznaczona jest do zamocowania na ścianie, przez co posiadasz łatwy dostęp do posadzki – to ułatwia zachowanie jej w higienicznej czystości. Brak otworów montażowych, a co za tym idzie zakamarków sprawia, iż utrzymanie czystości jest jeszcze łatwiejsze. Dobry wygląd w zestawieniu z najwyższym stopniem czystości to tylko niektóre zalety płynące z bezrantowej miski wc. Miski WC są montowane na ścianie. Spłuczka jest schowana w instalacji podtynkowej, a widoczny jest wyłącznie guzik spłukujący. Dużą korzyścią podwieszanych misek WC jest to, iż bardzo łatwo jest umyć posadzkę pod toaletą. Ponadto można ją umieścić na większej wysokości, dzięki czemu są dobrym rozwiązaniem dla osób wysokich Miska wc bez kołnierza to przede wszystkim ogromny krok w kierunku dbałości o czystość. Wszyscy wiemy, iż łazienka, a zwłaszcza sedes to zgromadzenie bakterii. Kołnierz w wc utrudnia precyzyjne czyszczenie oraz zdezynfekowanie tej części miski, która jest niewidoczna dla oka, a w jakiej zbiera się wiele baterii. Dobry płyn czyszczący oraz szczotka niewątpliwie ułatwią umycie powierzchni, do jakich można łatwo dotrzeć. Niestety pod kołnierzem znajdują się takie miejsca, jakich nie zdezynfekuje nawet szczotka – ze względu na skomplikowany dostęp. Kołnierz w misie wc ma za zadanie zapobiegać wylewaniu się wody podczas spłukiwania, a także umożliwiać jej rozprowadzanie. Woda wpływa pod kołnierz oraz w zależności od ilości jej zużycia, spłukuje wyłącznie część miski. Ten nierównomierny przepływ sprawia, iż brud zgromadzony pod kołnierzem jest niemożliwy do usunięcia. Natomiast miska bezkołnierzowa, zwana także bezrantową ma profesjonalne, wyprofilowane kanały (wyżłobienia), jakie gwarantują płynny przepływ wody po całkowitym obszarze wc. Woda płynie przez kanał oraz równomiernie spłukuje wc nie zostawiając w nim żadnych bakterii.