Blogi

Zachęcam do monitorowania mojego oryginalnego bloga. Jeśli kochasz styl skandynawski lub bardziej przemysłowy i loftowy, wówczas opisywane rozwiązania, mogą doskonale sprawdzić się w twoim mieszkaniu.
http://wielki-katalog.pl

Zapraszam do obserwowania mojego oryginalnego bloga. Jeśli uwielbiasz styl skandynawski lub bardziej industrialny i loftowy, wówczas opisywane rozwiązania, mogą idealnie sprawdzić się w twoim mieszkaniu.
http://www.gpsj.pl

Projektanci mieszkań nie są obarczeni tak wielką odpowiedzialnością, jak architekci całych obiektów, są jednak zobowiązani do stałego monitorowania rynku wnętrzarskiego, szybko zmieniających się nurtów, jak również pogłębionej analizy psychologicznej osobowości swoich klientów.
http://www.mrsteamer.pl

Architekci wnętrz nie są obarczeni tak ogromną odpowiedzialnością, jak projektanci kompletnych obiektów, są jednak zobowiązani do stałego śledzenia rynku wnętrzarskiego, szybko zmieniających się kierunków, jak również nasilonej analizy psychologicznej osobowości swoich klientów.
http://ospn.pl

Blog ogónotematyczny gdzie poruszam interesujące zagadnienia z tematów takich jak architektura, firma i dom i ogród! Dzięki temu powstał mój blog wnętrzarski i wnętrzach i dodatkach inspirowanych skandynawskim nurtem.
http://szlakimiejskie.pl